SIA „Ultrasonogrāfijas centrs” sevī ietver Dr. Egīla Buļbika privātpraksi Valmierā, Bastiona ielā 24 un Rīgā, klīnikā " Piramīda ", Pērnavas ielā 6
Dr. E. Buļbikam ir vairāk kā 25 gadu pieredze medicīnas jomā. 1988.gadā beidzis Medicīnas institūtu, 1996.gadā kvalificējies par radiologu diagnostu un līdz pat mūsu dienām krājis savu pieredzi tieši diagnostikas jomā.
Ir izvērsta sadarbība ar Rīgas speciālistiem - Dr. Edgaru Krišānu ( Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ), kurš praktizē asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumos un Dr. Vladimiru Lavrentjevu (Rīgas P.Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ), kurš veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus un konsultē arī kā reimokardiologs. 
Pie mūsu speciālistiem Jūs varat saņemt visas priekšrocības, ko dod maksas medicīna - laipnu attieksmi, individuālu pieeju, pieredzējušu speciālistu pakalpojumus. Ārstu daudzu gadu pieredze savā specialitātē nodrošina kvalitatīvus un informatīvi bagātus izmeklējumu rezultātus.
Mūsdienu medicīnā diagnostikas precizitāte ir viens no galvenajiem veiksmīgas ārstēšanas stūrakmeņiem, tāpēc mūsu devīze skan:

Lai zinātu, kā arstēt, jāzin, ko ārstēt !